Szkoła Językowa Szczecin, kursy językowe Szczecin

Języki obce bliżej niż myślisz
nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
przygotowania do egzaminów
dogodne terminy i przystępne ceny
miła i przyjazna atmosfera

O nas


Firmę nauczanie języków obcych założyliśmy w 1989 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w kursach prowadzonych w pomieszczeniach u nas oraz u klienta.W krótkim czasie staliśmy się znani na rynku ze względu na swoją niezawodność oraz indywidualne podejście do ucznia. Na początku prowadzone były kursy tylko w języku angielskim, obecnie mamy już kursy z języka francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz norweskiego.

 

Czując, że jesteśmy doceniani przez coraz szerszą grupę Klientów, postanowiliśmy zbudować dużą sieć oddziałów szkoły, wykorzystując sprawdzony przez nas system nauczania i opieki metodycznej nad Klientem. W chwili obecnej prowadziliśmy kursy już w kilku miejscach w Szczecinie - wszędzie gwarantując najwyższy poziom usług.

Oprócz angielskiego i niemieckiego nauczamy również  hiszpańskiego i francuskiego, rosyjskiego, norweskiego.

W naszej ofercie znajdują się kursy językowe ogólne, specjalistyczne, intensywne, konwersacyjne i przygotowujące do egzaminów językowych.

Dynamiczny rozwój firmy umożliwia nam zatrudnianie najbardziej skutecznych lektorów z predyspozycjami i doświadczeniem w pracy z dorosłym słuchaczem.

Tworzone są u nas małe grupy 2- do 6 osób o podobnym poziomie językowym i edukujemy zainteresowanych przez wiele semestrów, aż do osiągnięcia żądanego poziomu wiedzy. Uczniowie zwykle podejmują naukę i chętnie kontynuują przez następne lata, gdyż lubią kursy, lektorów oraz mają satysfakcję ze swojej nauki.


01.08.2009

Po sąsiedzku
ul. Junacka 11/2
71-495 Szczecin
tel. 091 426 14 57
kom. 609 504 017

© Copyright 2009-2018 by Po sąsiedzku All rights reserved

Powered by: flowtext | Projekt i realizacja: maciejadamczak.net