Szkoła Językowa Szczecin, kursy językowe Szczecin

Języki obce bliżej niż myślisz
nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
przygotowania do egzaminów
dogodne terminy i przystępne ceny
miła i przyjazna atmosfera

Kształcenie dzieci w bardzo młodym wieku


Czy słyszeliście państwo o Helen Doron?

Jeżeli nie, to chętnie poinformuję państwa o tym,

co też ta Pani twierdzi i co ciekawego odkryła.

Helen Doron jest brytyjską lingwistką, która współpracuje z nauczycielami całego świata na co dzień. Jej metoda jest uaktualniana i udoskonalana o najnowsze spostrzeżenia. Metoda ta jest prostą, naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka. Metoda ta sprawia, że dziecko przyswaja język obcy tak łatwo jak własny. 

Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się tylko języka mówionego. Natomiast dzieci starsze stawiają pierwsze kroki w czytaniu i pisaniu w języku angielskim. Umiejętności te są wzmacniane poprzez gry i zabawy w tym języku oraz tzw.plastyczne  prace tematyczne. Przyswajanie języka w sposób naturalny podczas zabawy pozytywnie nastawia dzieci do nauki ,co powoduje, że proces przyswajania języka obcego jest  ułatwiony.

Zajęcia w grupach odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, na życzenie klienta, grupy są nieliczne 3-6 osób. Pozwala to na pozbycie się przez dzieci lęku i stresu. Podczas zajęć przechodzą do zasady "rozmawiamy w języku obcym". Dzieci podczas zabaw poznają obcy język wszystkimi zmysłami, słuchają muzyki, wyrażają się przez ruch, wykonują ćwiczenia fizyczne z wykorzystaniem gimnastyki. Jak wiadomo na język obcy się czeka, ale jego znajomość uwidacznia się po 3-4 latach nauki. 

Po sąsiedzku
ul. Junacka 11/2
71-495 Szczecin
tel. 091 426 14 57
kom. 609 504 017

© Copyright 2009-2018 by Po sąsiedzku All rights reserved

Powered by: flowtext | Projekt i realizacja: maciejadamczak.net