Kursy grupowe przeznaczone są dla osób które czują się motywowane dzięki regularnym spotkaniom w grupie, które lubią się uczyć słuchając innych oraz cenią możliwość interakcji i współpracy z innymi Słuchaczami.

Zajęcia odbywają się w małych grupach (3-8 osób), co sprawia, że lektorzy mogą sprawnie monitorować indywidualny postęp wszystkich Słuchaczy.

Oferta naszej szkoły językowej obejmuje szereg kursów dla słuchaczy w różnym wieku i znajdujących się na różnych poziomach zaawansowania. Stworzyliśmy nasz program zajęć tak, aby w stu procentach spełniał oczekiwania naszych słuchaczy.

Zajęcia dopasowane są do indywidualnych potrzeb, zainteresowań oraz charakteru pracy naszych Słuchaczy. Kładziemy duży nacisk na umiejętność swobodnego porozumiewania się w danym języku.

Kursanci pracują z podręcznikiem, a zajęcia kompleksowo rozwijają wiele aspektów języka, w tym m.in. gramatykę , słownictwo, wymowę.Oferujemy grupowe kursy JĘZYKA:


ANGIELSKIEGO


NIEMIECKIEGO


FRANCUSKIEGO


NORWESKIEGO


HISZPAŃSKIEGO


ROSYJSKIEGO


Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów, matury i egzaminu gimnazjalnego oraz ósmoklasisty.

U nas godzina lekcyjna to 60 minut!

Przeprowadzamy test poziomujący który pozwoli nam na dobranie odpowiedniego poziomu zaawansowania.


DOŁĄCZ DO NAS!


„Po sąsiedzku” to doskonały wybór dla wszystkich pragnących pogłębić swoją znajomość języka obcego lub nauczyć się go od podstaw.


Formularz kontaktowy

Skorzystaj z szybkiej metody zapisu na wybrany kurs językowy. Wypełnij i wyślij do nas swój formularz zgłoszeniowy z preferowanym językiem (opisz swój poziom zaawansowania), dniem oraz godziną kursu, a my odezwiemy się do Ciebie z przykładowa ofertą kursu (proponowany termin oraz poziom zajęć, cena).


Nie zwlekaj i zapisz się juz dziś!


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nauczanie Języków Obcych Iwona Kirdzik „Po sąsiedzku” ul. Junacka 11/2 71-949 Szczecin, NIP: 851-24-50-443, REGON: 811810613

Przesłanie formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy – z wykorzystaniem danych wpisanych w powyższym formularzu - w celu przesłania informacji handlowych.
Zainicjowanie kontaktu z Państwa strony, jest jednoznaczne z akceptacją Polityki prywatności.

Po sąsiedzku

ul. Junacka 11/2
71-495 Szczecin

tel. 091 426 14 57
kom. 609 504 017

e-mail: ikirdzik@posasiedzku.eu

 

Dane do wpłat

Numer konta na jakie należy wpłacać należność za nauczanie języków obcych:

Nauczanie języków obcych Iwona Kirdzik

ul. Junacka 11/2
71-494 Szczecin

Bank Pekao BP nr konta 48 1020 4795 0000 9302 0364 9597

Tytułem:    za miesiąc  ............... za osobę …………… .