KURSY JĘZYKA SPECJALISTYCZNEGO

 

Praktyczny trening i rozwój konkretnych kompetencji w ramach danego stanowiska / danej specjalizacji. Materiał i zakres tematów jest zawsze dobierany zgodnie z oczekiwaniami danej osoby lub grupy szkoleniowej.

Kusry języka specjalistycznego to dobry wybór dla chcących rozwijać lub wzmocnić umiejętności językowe niezbędne do skutecznej komunikacji w konkretnych sytuacjach zawodowych, które chcą poszerzyć zasób słownictwa o terminologię specjalistyczną oraz wymagających szybkiego efektu w określonym terminie.

 


Prowadzimy najtępujące kursy:


Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego / ósmoklasisty

Kursy dla młodzieży to przede wszystkim atrakcyjnie i ciekawie prowadzone zajęcia, podczas których rozwijane są wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Grupy są dobrane pod względem wieku. Celem kursu jest rozwijanie wiary ucznia w jego możliwości i przygotowanie do samodzielności w procesie nauki języka.


Przygotowanie do matury

Kurs przeznaczony jest dla uczniów przystępujących do podstawowej lub rozszerzonej matury z języka obcego. Mają na celu gruntowne przygotowanie uczniów do ustnej i pisemnej części egzaminu maturalnego. Skupimy się m.in. na utrwaleniu zagadnień gramatycznych, ćwiczeniu umiejętności pracy z tekstem oraz rozumienia ze słuchu, odświeżeniu i poszerzeniu wcześniej poznanego słownictwa, rozwijaniu sprawności pisania oraz komunikowania się.


Kosmetyka w języku obcym

Kurs przenaczony dla właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych i SPA, pracowników drogerii i osób związane z branżą planujących pracę za granicą. Skupia się na obsłudze klienta przy recepcji, pozwala poznać słownictwo związane z prezentacją usług i kosmetyków proponowanych w salonie kosmetycznym, płatnościach i inne.


Kurs dla pracowników hoteli i restauracji

Celem kursy jest uzyskanie, uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu znajomości branżowego języka obcego. Kładziemy duży nacisk na komunikację i skuteczne porozumiewanie się w codziennych sytuacjach.
Wybrane elementy kursu obejmują m.in.: obsługę klienta, prezentację miejsca, udzielanie rad, przyjmowanie gości w hotelu i restauracji, wyrażanie próśb. W branży hotelarskiej i restauracyjnej znajomość języka angielskiego i niemieckiego jest niezbędnym warunkiem, aby móc porozumiewać się z międzynarodowymi gośćmi. Wiedza jaką zdobędą Państwa pracownicy może przynieść korzyści w postaci satysfakcji z pracy, motywacji oraz zauważalnej poprawy wyników hotelu i restauracji, zarówno jeśli chodzi o poziom i jakość obsługi, jak i wzrost sprzedaży i zwiększonego wskaźnika powracających klientów.


Kurs branżowy medycyna

Kurs języka obcego przeznaczony dla lekarzy, pielęgniarek oraz stomatologów pragnących podniejśc swoje kwalifikacje jak również dla osób pragnacych wyjechać do pracy za granicą. Propunujemy praktyczny trening i rozwój konkretnych kompetencji językowych w ramach danego stanowiska.


Specjalistyczny kurs języka norweskiego

Intensywny kurs języka norweskiego przeznaczony dla budowlańców, rusztowaniowców, kierowców, pielegniarek oraz wszystkich osób udających się do pracy w Norwiegii.


Konwersatoria

Znasz już gramatykę i całkiem sporo słów – czas zacząć dyskusję. Nasze zajęcia konwersacyjne to idealny sposób, by nabrać biegłości w mówieniu. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, media, lifestyle, ciekawe miejsca na ziemi. Zajmiemy się aktualnymi tematami, będą burze mózgów i burzliwe dyskusje.

 

Zapraszamy również na nasze cykliczne Tandemy - spotkania pod nazwą "Speaking is the fastest way to fluency" na których w miłej atmosferze przy kawie i deserach rozmawiamy na różne tematy wyłącznie po angielsku.


DOŁĄCZ DO NAS!

 

„Po sąsiedzku” to doskonały wybór dla wszystkich pragnących pogłębić swoją znajomość języka obcego lub nauczyć się go od podstaw.


Formularz kontaktowy

Skorzystaj z szybkiej metody zapisu na wybrany kurs językowy. Wypełnij i wyślij do nas swój formularz zgłoszeniowy z preferowanym językiem (opisz swój poziom zaawansowania), dniem oraz godziną kursu, a my odezwiemy się do Ciebie z przykładowa ofertą kursu (proponowany termin oraz poziom zajęć, cena).


Nie zwlekaj i zapisz się juz dziś!


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nauczanie Języków Obcych Iwona Kirdzik „Po sąsiedzku” ul. Junacka 11/2 71-949 Szczecin, NIP: 851-24-50-443, REGON: 811810613

Przesłanie formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy – z wykorzystaniem danych wpisanych w powyższym formularzu - w celu przesłania informacji handlowych.
Zainicjowanie kontaktu z Państwa strony, jest jednoznaczne z akceptacją Polityki prywatności.

Po sąsiedzku

ul. Junacka 11/2
71-495 Szczecin

tel. 091 426 14 57
kom. 609 504 017

e-mail: ikirdzik@posasiedzku.eu

 

Dane do wpłat

Numer konta na jakie należy wpłacać należność za nauczanie języków obcych:

Nauczanie języków obcych Iwona Kirdzik

ul. Junacka 11/2
71-494 Szczecin

Bank Pekao BP nr konta 48 1020 4795 0000 9302 0364 9597

Tytułem:    za miesiąc  ............... za osobę …………… .