Szkoła Językowa Szczecin, kursy językowe Szczecin

Języki obce bliżej niż myślisz
nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
przygotowania do egzaminów
dogodne terminy i przystępne ceny
miła i przyjazna atmosfera

Nauczanie Niemieckiego


Szukasz szansy nauki niemieckiego w Szczecinie? Dobrze trafiłeś. Oferta naszej szkoły językowej adresowana jest zarówno do najmłodszych, jak i młodzieży oraz dorosłych. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Możesz u nas zacząć naukę języka niemieckiego od podstaw albo doskonalić swoje umiejętności. Obojętnie czy zamierzasz swobodnie rozmawiać ze swoim zagranicznym kontrahentem, przygotować się do pracy za granicą, czy dobrze zdać maturę.

 

Niemiecki dla dzieci polega na przedstawieniu podstaw języka, między innymi poprzez zabawę. Najmłodsi poznają język z piosenek, filmów i bajek. Opiekują się nimi wykwalifikowani nauczyciele. Warto zainwestować w naukę języka swojego dziecka — w dzisiejszych czasach to kluczowy element edukacji.

 

Nauka w prywatnej szkole niemieckiego w Szczecinie może dać o wiele więcej niż lekcje w licznych klasach w liceach lub gimnazjach. Z nami nauczysz się płynnie porozumiewać w obcych językach. To ważne, ponieważ dzisiaj wielu pracodawców wymaga doskonałej znajomości już nie tylko angielskiego.

 

Nasza szkoła niemieckiego ze Szczecina jest znana również z wysokiego poziomu nauczania dorosłych. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Nasi nauczyciele są odpowiednio wykształceni i mają bardzo wysokie kwalifikacje. Część zajęć prowadzi native speaker. To ludzie, którzy doskonale znają język niemiecki, a także z chęcią opowiedzą o niemieckiej kulturze naszym uczniom w Szczecinie.

 

Chcesz odpowiednio przygotować się do testów, takich jak egzaminy DELE albo matura? Polecamy naszą pomoc. Uczniowie po naszych kursach niemieckiego w Szczecinie mają bardzo dobrą skuteczność, jeśli chodzi o zdawanie egzaminów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu.

 

 

 

 

Po sąsiedzku
ul. Junacka 11/2
71-495 Szczecin
tel. 091 426 14 57
kom. 609 504 017

© Copyright 2009-2018 by Po sąsiedzku All rights reserved

Powered by: flowtext | Projekt i realizacja: maciejadamczak.net